2018. DEZEMBER

       

Nap

Esemény neve

Esemény időpontja

Esemény kategóriája

Esemény helyszíne

Montag /

hétfő

3. Dez.

10:00

Janosch/Alexander Kratzer:

Die Grille und der Maulwurf

A tücsök és a vakond

DBU

Dienstag /

kedd

4. Dez.

14:00

Janosch / Alexander Kratzer:

Die Grille und der Maulwurf

A tücsök és a vakond

BUDAPEST, BOLGÁR SZÍNHÁZ

Mittwoch /

szerda

5. Dez.

10:00

12:00

Janosch/Alexander Kratzer:

Die Grille und der Maulwurf

A tücsök és a vakond

DBU

Samstag /

szombat

8. Dez.

10:30

Märchen aus dem Koffer: Der Löwe und der Hase

Mesék a bőröndből: Az oroszlán és a nyúl

BUDAPEST, ZENTRUM

Samstag /

szombat

8. Dez.

13:00

Märchen aus dem Koffer: Der Löwe und der Hase

Mesék a bőröndből: Az oroszlán és a nyúl

BUDAPEST, XIII. KER.

Montag /

hétfő

10. Dez.

15:00

17:00

Janosch/Alexander Kratzer:

Die Grille und der Maulwurf

A tücsök és a vakond

DBU

Dienstag /

kedd

11. Dez.

10:00

12:00

Janosch/Alexander Kratzer:

Die Grille und der Maulwurf

A tücsök és a vakond

DBU

Mittwoch /

szerda

12. Dez.

10:00

12:00

Janosch/Alexander Kratzer:

Die Grille und der Maulwurf

A tücsök és a vakond

DBU

Donnerstag /

csütörtök

13. Dez.

?

Knut Winkmann / Stephan Rumphorst:

OUT – Gefangen im Netz

OUT – Az internet fogságában

DBU

Montag /

hétfő

17. Dez.

13:00

Knut Winkmann / Stephan Rumphorst:

OUT – Gefangen im Netz

OUT – Az internet fogságában

BUDAPEST

Montag /

hétfő

17. Dez.

17:00

„Élő szeretet”

BÉLA TÉR, SZEKSZÁRD

 

 

 

 

 

2018. NOVEMBER

 

 

 

 

Nap

Esemény neve

Esemény időpontja

Esemény kategóriája

Esemény helyszíne

2018.11.05.

Mesék a bőröndből: A halász meg a felesége

10:00

interaktív mese bábokkal

Dunabogdány, Óvoda

2018.11.06.

Mesék a bőröndből: A halász meg a felesége

11:00

12:00

interaktív mese bábokkal

orosháza, Katolikus Iskola

201811.07.

BEMUTATÓ:

A tücsök és a vakond

15:00

mese

DBU

2018.11.08.

Mesék a bőröndből: A halász meg a felesége

10:00

11:00

interaktív mese bábokkal

Szekszárd, Wunderland Óvoda

2018.11.08.

A tücsök és a vakond

13:00

14:30

mese

DBU

2018.11.09.

A tücsök és a vakond

10:00

12:30

mese

DBU

2018.11.09.

Mesék a bőröndből: A halász meg a felesége

10:00

interaktív mese bábokkal

Cikó, Ált. Isk.

         

2018.11.10.

Mesék a bőröndből: Az oroszlán és a nyúl

11:00

interaktív mese bábokkal

Kispesti Erkel Ált. Isk.

2018.11.14.

Ray Cooney: A miniszter félrelép

16:00

bohózat

DBU

2018.11.15.

Ray Cooney: A miniszter félrelép

18:00

bohózat

DBU

2018.11.16.

Ray Cooney: A miniszter félrelép

11:00

bohózat

DBU

2018.11.19.

Delaporte / de la Patellière: Hogyan nevezzelek

16:00

színmű

DBU

2018.11.20.

Delaporte / de la Patellière: Hogyan nevezzelek

19:00

színmű

Pécs- JESZ

         

2018.11.22.

A tékozló fiú

a JESZ magyar nyelvű előadása

19:00

színmű

DBU

2018.11.23.

Delaporte, De la Pattelliere: Hogyan nevezzelek?

18:00

színmű

Pestszentlőrinc

2018.11.26.

Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline

16:00

népszínmű

DBU

2018.11.27.

Mesék a bőröndből: A halász meg a felesége

10:00

interaktív mese bábokkal

Szár

2018.11.27.

Mesék a bőröndből: Tűzmanócska

11:00

interaktív mese bábokkal

Szár

2018.11.27.

Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline

18:00

népszínmű

DBU

2018.11.28.

Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline

12:00

népszínmű

DBU

2018.11.28.

Radioaktív

A Magyar Nukleáris Társaság magyar nyelvű előadása

18:00

előadás

DBU

2018.11.29.

Mesék a bőröndből: Az oroszlán és a nyúl

9:00

11:00

14:00

interaktív mese bábokkal

Baja

2018.11.29.

Radioaktív

A Magyar Nukleáris Társaság magyar nyelvű előadása

18:00

előadás

DBU

2018.11.30.

Carlo Collodi: PINOKKIÓ

10:00

12:00

mese kicsiknek és nagyoknak

DBU

         

2018. OKTÓBER

       

Nap

Esemény neve

Esemény időpontja

Esemény kategóriája

Esemény helyszíne

2018.10.01.

Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline

16:00

népszínmű

DBU

2018.10.02.

Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline

18:00

népszínmű

Budapest, Bolgár Színház

2018.10.03.

Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline

16:00

népszínmű

DBU

2018.10.04.

Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline

12:30

népszínmű

DBU

2018.10.09.

Johann Nepomuk Nestroy: A talizmán

18:00

népszínmű

DBU

2018.10.10.

Johann Nepomuk Nestroy: A talizmán

16:00

népszínmű

DBU

2018.10.11.

Mesék a bőröndből: Tűzmanócska

11.00

interaktív mese

Budapest, Pannónia Általános Iskola

2018.10.11.

Johann Nepomuk Nestroy: A talizmán

14:00

népszínmű

Budapest, József Attila Kultúrház

2018.10.16.

Carlo Collodi: PINOKKIÓ

13:00

15:00

zenés mese kicsiknek és nagyoknak

DBU

2018.10.17.

Carlo Collodi: PINOKKIÓ

14:00

zenés mese kicsiknek és nagyoknak

Paks, Csengey Dénes Kultúrház

         

2018.10.24.

Mesék a bőröndből: A halász meg a felesége

14.30

interaktív mese

Tolna

2018.10.25.

Carlo Collodi: PINOKKIÓ

14:00

zenés mese kicsiknek és nagyoknak

Sátoraljaújhely, Latabár árpád Színház

2018.10.26.

Mesék a bőröndből: A halász meg a felesége

11:00

interaktív mese

Gödre