2019.11.05. 10:00
Velence hóban
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.05. 10:00
Velence hóban
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.06. 16:00
Velence hóban
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.06. 16:00
Velence hóban
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.07. 13:00
Irány Panama!
Debrecen
Dózsa György Általános Iskola
2019.11.07. 13:00
Irány Panama!
Debrecen
Dózsa György Általános Iskola
2019.11.07. 14:00
Velence hóban
Debrecen
Víg Kamaraszínház
2019.11.07. 14:00
Velence hóban
Debrecen
Víg Kamaraszínház
2019.11.08. 18:00
Velence hóban
Budapest
Rózsa Művelődési Ház
2019.11.08. 18:00
Velence hóban
Budapest
Rózsa Művelődési Ház
2019.11.11. 09:00
Az oroszlán és a nyúl
Szekszárd
Baka István Általános Iskola
2019.11.11. 09:00
Az oroszlán és a nyúl
Szekszárd
Baka István Általános Iskola
2019.11.11. 09:00
Robinson & Crusoe
Gyönk
Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola Gyönki Tagiskolája
2019.11.11. 09:00
Robinson & Crusoe
Gyönk
Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola Gyönki Tagiskolája
2019.11.11. 09:50
Az oroszlán és a nyúl
Szekszárd
Baka István Általános Iskola
2019.11.11. 09:50
Az oroszlán és a nyúl
Szekszárd
Baka István Általános Iskola
2019.11.11. 15:00
A Rettenetes Ötös
Ászár
Jászai Mari Általános Iskola
2019.11.11. 15:00
A Rettenetes Ötös
Ászár
Jászai Mari Általános Iskola
2019.11.11. 15:00
Robinson & Crusoe
Ászár
Közösségi Ház
2019.11.11. 15:00
Robinson & Crusoe
Ászár
Közösségi Ház
2019.11.12. 14:00
Valéria verselt világa
Budapest
ELTE BTK Germanisztikai Intézet
2019.11.12. 14:00
Valéria verselt világa
Budapest
ELTE BTK Germanisztikai Intézet
2019.11.19. 19:00
A nyolc nő
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.19. 19:00
A nyolc nő
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.20. 16:00
A nyolc nő
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.20. 16:00
A nyolc nő
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.21. 10:00
Tűzmanócska
Oroszháza
Eötvös József Katolikus Általános Iskola
2019.11.21. 10:00
Tűzmanócska
Oroszháza
Eötvös József Katolikus Általános Iskola
2019.11.21. 11:00
Tűzmanócska
Oroszháza
Eötvös József Katolikus Általános Iskola
2019.11.21. 11:00
Tűzmanócska
Oroszháza
Eötvös József Katolikus Általános Iskola
2019.11.21. 18:00
A Rettenetes Ötös
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.21. 18:00
A Rettenetes Ötös
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.22. 12:00
A Rettenetes Ötös
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.22. 12:00
A Rettenetes Ötös
Szekszárd
Magyarországi Német Színház
2019.11.26. 11:00
Robinson & Crusoe
Budapest
Nemzeti Színház
2019.11.26. 11:00
Robinson & Crusoe
Budapest
Nemzeti Színház
2019.11.26. 19:00
Macbeth
Budapest
Nemzeti Színház
2019.11.26. 19:00
Macbeth
Budapest
Nemzeti Színház
2019.11.27. 10:00
A halász meg a felesége
Kiskunhalas
Szent József Katolikus Általános Iskola
2019.11.27. 10:00
A halász meg a felesége
Kiskunhalas
Szent József Katolikus Általános Iskola
2019.11.28. 09:30
Robinson & Crusoe
Bonyhád
Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola
2019.11.28. 09:30
Robinson & Crusoe
Bonyhád
Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola
2019.11.28. 15:00
Macbeth
Pécs
Janus Egyetemi Színház
2019.11.28. 15:00
Macbeth
Pécs
Janus Egyetemi Színház
2019.11.28. 19:00
Macbeth
Pécs
Janus Egyetemi Színház
2019.11.28. 19:00
Macbeth
Pécs
Janus Egyetemi Színház